Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Üniversitesi Uğur Dershaneleri (www.ugurdershanesi.com.tr) Ana Sayfa Üyelik ile ilgili işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. E-maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Site Haritası Faydalı Linkler Uğur Kariyer Merkezi

Uğur Dergi

Kullanıcı Adı:
Şifre:

Üye Olmak İstiyorum...
Şifremi Unuttum?

ÖSYS 2006 açıklandı.
Sonuçlar için
osys2006.osym.gov.tr


OKS-2006 sonuçları açıklandı!
Sonuçlar için tıklayın.

31 Ekim 2014 Cuma |

HABERLER


 Beylikdüzü ve Maltepe’de  de Uğur’lu günler başladı.

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2005

Beylikdüzü ve Maltepe’de  de Uğur’lu günler başladı. 24 Mart 2005 Perşembe günü Beylikdüzü ve  25 Mart 2005 Cuma günü Maltepe Şubeleri’nin açılmasıyla birlikte Uğur Dershaneleri 2005 – 2006 öğretim yılında daha fazla öğrenciye ulaşacak.

Beylikdüzü Şubesi açılışında Uğur Dershaneleri’nin artık sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da marka olması adına yapılan çalışmalardan ve projelerden bahseden Bahçeşehir – Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Türkiye’de eğitimde özel sektörün ciddi  katkısı olduğunu ve eğitim alanında hizmet veren kurumların  üzerlerine düşen görevi yerine getirmekten kaçınmamaları gerektiğini vurguladı.Yücel, Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumları olarak Türkiye’de 10.000 öğrenciye anaokulundan üniversiteye kadar eğitim verildiğini ve şimdi de bunu “Ugur Education” ile ABD’ye de taşıyacaklarını ifade etti.Program akışını takiben Büyükçekmece Kaymakamı Hayrettin Altınok ,Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı, Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Avni Sandıkçı  Beylikdüzü’ne Uğur Dershaneleri’nin gelmesinin bölgeye sunacağı katkılardan söz ettiler.

Maltepe Uğur Dershanesi’nin açılış töreninde konuşma yapan İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Balıbey,  geçmişte yurt dışından öğretmen getirerek kalitenin artırılmaya çalışıldığını; şimdi ise yurt dışına öğretmen ihraç etmeye başladığımızı belirterek akademik başarısı ve vizyonu en gelişmiş öğretmenlerin Türkiye’de olduğunun anlaşılması gereğinden söz etti. Maltepe Kaymakamı N. Ziya Türkdoğan, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Gürsel, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar ve Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Eyüp Atasoy’un da onurlandırdığı  tören, çeşitli okul idarecileri ve öğretmenlerin de katıldığı kokteyl ile sona erdi.

Kaynak:UGUR HABERŞu anda sitede 17 ziyaretçi var.
02.04.2003'ten itibaren sayfamızı gezen ziyaretçi sayısı: 289417
Web Master'a mail gönderin.
IP: 54.167.75.155